+48 297645487          ostrolek@twpostroleka.pl

TECHNIK MASAŻYSTA

Nauka trwa 4 semestry, odbywa się w systemie wieczorowym, tzn. 3 dni w każdym tygodniu w godzinach popołudniowych. Nauka w szkole jest bezpłatna. Po ukończeniu szkoły absolwenci zdają egzamin zawodowy przed Okręgową Komisją Egzaminacyjną. Certyfikat po zdanym egzaminie honorowany jest w krajach UE. Plusem jest to, że egzamin odbywa się u nas, ponieważ jesteśmy Ośrodkiem Egzaminacyjnym.

Szkoła przygotowuje do wykonywania następujących zadań zawodowych:

– wykonywania masażu klasycznego i segmentalnego, drenażu limfatycznego, masażu izometrycznego, masażu metodą Schantala,
– wykonywania masażu sportowego i klasycznego,
– stosowania różnych technik masażu w zależności od zaleceń lekarza, typu schorzenia, stanu pacjenta i możliwości technicznych,
– obserwowania i oceniania reakcji pacjenta na stosowane zabiegi oraz modyfikowanie technik masażu,
– obsługi sprzętu i aparatury medycznej stosowanej podczas masażu.

Gdzie można wykorzystać zdobyte przygotowanie zawodowe?

W zespołach rehabilitacyjnych szpitali, klinik, gabinetów lecznictwa uzdrowiskowego, przychodniach, a także w gabinetach odnowy biologicznej, kosmetycznych. Nabyte umiejętności można wykorzystać w prowadzeniu samodzielnej działalności gospodarczej.

ZAPRASZAMY GORĄCO 
DO PODJĘCIA NAUKI W NASZEJ SZKOLE !

Wymagane dokumenty: świadectwo ukończenia szkoły średniej, 1 lub 2 zdjęcie, zaświadczenie od lekarza rodzinnego o braku przeciwwskazań do podjęcia kształcenia w zawodzie, kwestionariusz osobowy i podanie wypełnione w siedzibie Szkoły.

Towarzystwo Wiedzy Powszechnej zostało powołane 5 maja 1950 roku. Nasza tradycja w upowszechnianiu wiedzy sięga już 60 lat!

Dane kontaktowe

  • Ul. Władysława Jagiełły 5, 07-410 Ostrołęka
  • ostrolek@twpostroleka.pl
  • +48 297645487

Zapisz się do newslettera. Nie wysyłamy spamu!

Copyright © 2019 TWP Ostrołęka. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Close Menu